sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 13 Eylül 2023

Leonardo DiCaprio Başrollü Martin Scorcese İmzalı "Dolunay Katilleri" Filminden Yeni Fragman!

UIP Türkiye, Martin Scorcese'nin Leonardo DiCaprio başrollü merakla beklenen yeni filmi Killers of the Flower Moon'un (Dolunay Katilleri) Türkçe altyazılı yeni fragmanını yayınladı.

Killers of the Flower Moon, Apple Original Films'in Paramount Pictures ile ortaklığının bir parçası olarak 20 Ekim'de dünya çapında sinemalarda gösterime girecek. Filmin dünya çapında sinemalara gösterime girmesi, Mayıs ayındaki Cannes Film Festivali'ndeki galasının ardından kararlaştırıldı. Gerçek bir hikayeye dayanan ve Ernest Burkhart (Leonardo DiCaprio) ile Mollie Kyle’ın (Lily Gladstone) umulmadık romantizmi üzerinden anlatılan Killers of the Flower Moon (Dolunay Katilleri) gerçek aşkın yolunun kelimelerle anlatılamayacak kadar korkunç ihanetle kesiştiği epik bir Western suç efsanesi.

Film, David Grann'in aynı adlı çok satan, kurgu dışı kitabından uyarlanıyor ve 1920'lerin Oklahoma'sında meydana gelen bir dizi cinayetin hikayesini anlatıyor. Hem sürükleyici bir kişisel anlatı hem de sistematik ayrımcılığa yönelik bir itham olan film, maden hakları ve petrol zengini topraklarla zenginleşen bir grup Yerli Amerikalı olan Osage Nation'ın üyelerinin bir dizi acımasız suçla nasıl öldürüldüğünü gösterecek. DiCaprio, De Niro ve Gladstone'un yanı sıra Robert De Niro, Jesse Plemons, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion ve Tantoo Cardinal de filmde rol alıyor.

Killers of the Flower Moon 20 Ekim'de sinemalarda!

Türkçe Altyazılı Fragman

Kübra Karasu