logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 20 Mayıs 2022

Margot Robbie & Ryan Gosling Başrollü "Barbie" Filminde Barbie & Ken'in Farklı Versiyonları da mı Olacak?

Warner Bros.'un yeni filmlerinden Barbie'de, Barbie ve Ken'in farklı versiyonlarının yer alacağı açıklandı.

Rolüne çok yakıştırılan Margot Robbie, şehirdeki tek Barbie olmayacak gibi görünüyor. New York Times'tan Kyle Buchanan, Issa Rae ve Hari Nef'in de Barbie'nin farklı versiyonlarını oynayacağını açıkladı. Buchanan aynı zamanda Ryan Gosling'in canlandıracağı Ken'i; Simu Liu ve Ncuti Gatwa'nın da canlandıracağını söyledi. 

Bu gelişme filmde, Robbie'nin Barbie'sinin evrendeki tek Barbie olmadığını fark etmeye başladığında gireceği kimlik krizi şeklinde karşımıza çıkabilir. Barbie markası da 60 yılı aşkın bir süredir var ve sadece bir bebekle sınırlı değil. Yıllar boyunca farklı şekil, boyut, cinsiyet ve etnik kökenlerden birçok bebek piyasaya sürdüler. Bu Barbie markası için geçerli olduğu gibi aynı şey Ken için de geçerli. Ama filmde bu kadar çok Barbie & Ken'in olması ne anlamlar taşıyacak henüz bilinmiyor. Barbie'de Kate McKinnon, America Ferrera, Ariana Greenblatt, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Michael Cera, Will Ferrell, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Emerald Fennell, Sharon Rooney, Scott Evans, Ana Cruz Kayne, Connor Swindells, Ritu Arya ve Jamie Demetriou gibi isimler de karşımıza çıkacak. Yeni haberin ardından bu isimlerin içinde de başka Barbie ve Ken'ler olduğu sonucunu belki çıkarabiliriz. Barbie, Noah Baumbach'ın senaryosundan Gerwig tarafından yönetiliyor ve Robbie'nin yapım şirketi LuckyChap Entertainment filmin yapımcılığını üstleniyor.

Barbie şu anda Londra'daki Warner Brothers'ın Leavesden Stüdyolarında çekiyor ve 21 Temmuz 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

Kübra Karasu