logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 02 Ocak 2022

Merakla Beklenen Hazal Kaya ve Onur Tuna’lı, ‘’Benden Ne Olur'' 14 Ocak’ta Sinemalarda!

Uzun süre çok satanlar listesinde yer almış, yazar Aslı T. Kızmaz’ın kitabından uyarlanan film 14 Ocak’ta sinema severlerle buluşacak.

Yönetmen koltuğunda Murat Şenöy’ün oturduğu, senaryosunu Aslı T. Kızmaz ve Müge T. Öztürk’ün kaleme aldığı filmin kadrosunun tamamını; Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi gibi yıldız isimler oluşturuyor.Son olarak 26 Kasım’da vizyona girmesi planlanan film, yeni yılda izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.Filmin konusu ise şöyle:
28 yaşına gelmiş fakat hayatında, tüm çevresinden beklenen “düzenli” hayatı olduramamış Sertab, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadındır. Ablası Harika’nın harika evini yakması ile evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın ‘’senden hiçbir şey olmaz Sertab’’ demesiyle büyük bir kırılma yaşar ve “Benden Ne Olur” herkese göstereceğim diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Sertab’ın aşk, kalp kırıklığı, başarı ve başarısızlık dolu macerasını bu aldığı karar başlatır. Sertab’ın hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getirmesi muzip bir anlatı sunuyor.

Benden Ne Olur, 14 Ocak’ta sinemalarda.

Fragmanı izlemek için: