sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 19 Ekim 2023

Merakla Beklenen "Napolyon" Filminden Türkçe Altyazılı İkinci Fragman Yayınlandı!

Afiş paylaşımlarıyla film tanıtımlarına hız katan Napolyon filminin ikinci fragmanı da bugün izleyiciyle buluştu.

Efsanevi yönetmen Ridley Scott'ın uzun süredir beklenen yeni tarihi destanı Napoleon için heyecan verici bir fragman daha yayınlandı. Napolyon, yönetmen Scott ile Joaquin Phoenix'i yeniden bir araya getiriyor. Unutulmaz performanslarıyla hafızalara kazınan Phoenix, filmde bu kez izleyicilerin karşısına Napolyon Bonapart rolü ile çıkacak. 

Apple Studios, filmi sinema perdesine taşımak için Sony Pictures ile işbirliği yapıyor. Ancak Napoleon, Apple'ın sinemada yayınlatacağı tek film olmayacak. Apple Studios, Ekim ayında Leonardo DiCaprio başrollü Killers of the Flower Moon filmiyle birlikte gelecekteki filmlerini de sinemalarda vizyona sokacağını duyurdu. Apple bu hamlesiyle artık diğer dijital platformlardan tamamen farklı bir strateji uyguluyor.

Filmde Akademi Ödülü adayı Vanessa Kirby, Napoleon'un eşi İmparatoriçe Joséphine'in rolü ile izleyiciyle buluşacak. Filmin diğer oyuncuları arasında Rupert Everett ve Ian McNeice da bulunuyor. Napoleon Bonaparte'ın tarihte en tanınan figürlerden biri olması, büyük savaş sahnelerinin vaadi ve bir Akademi Ödüllü aktörün (Joaquin Phoenix/Joker) başrolde olmasıyla Napoleon, Kasım ayının sürpriz hiti olacak gibi görünüyor.

Napoleon, 24 Kasım'da sinemalarda! 

İkinci Fragman (Türkçe Altyazılı)


Kübra Karasu