sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Oyuncu Haberleri 13 Mayıs 2020

Survivor Adasına Veda Eden Ersin Korkut'a Ünlülerden Destek!

Survivor yarışmasında performansıyla final adayları arasında yer alan Ersin Korkut talihsiz bir sakatlık sonrası Survivor'a veda etmek zorunda kaldı. Futbol maçı esnasında dizinden sakatlanan Korkut'un, MR sonuçları Türkiye'ye gönderildi. Yapılan incelemelerin ardından Ersin Korkut'un Survivor'a devam etmemesi gerektiği açıklandı.

Adada arkadaşlarıyla vedalaşan Ersin Korkut, Survivor yaşantısından sonra ilk kez konuştu. Zaman zaman gözyaşlarına hakim olamayan Korkut, ekran başındakileri de ağlattı.

''Duygu seli yaşıyorum''

İşte Ersin Korkut'un elendikten sonraki ilk sözleri ;

''Bugün benim elenmemin ilk günü. Uçuşumu bekliyorum. Çok büyük duygu seli yaşıyorum. Acun abilere de söyledim, çok değişik bir duygu içerisindeyim. Ben kimi kırdıysam, üzdüysem, çok özür dilerim. Bu bende ilk defa çıktı, ben hiçbir zaman ağlamam sızlamam. Bugün saçma bir duygu seli yaşıyorum.Bunu paylaşmak istedim. Arkadaşlarımı özledim. Sivil kıyafetlerimi giydim. Annemi, babamı herkesi çok özledim. Bunu paylaşmak istedim. Ben ağlayan bir insan değilim. Şu an çok değişik duygular hissediyorum. Arkadaşlarımı böyle bir sakatlıkla bırakmak istemezdim.''

Aniden elenen Erkin Korkut'a ünlü arkadaşları yaptığı paylaşımlarla destek oldu.

Yılmaz Erdoğan : "Yetenekli, azimli, iyi kalpli kuzenim benim! Gönüllerin şampiyonusun" dedi ve şu fotoğrafı paylaştı..

Bülent Parlak : Birlikte yer aldıkları kareyi "Seni çok seviyoruz şampiyon" notu ile paylaştı.