sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 25 Nisan 2024

"The Office" Yıldızları John Krasinski ve Steve Carell "IF" Filmi için Yıllar Sonra Bir Arada!

"The Office" dizisinin unutulmaz yıldızları John Krasinski ve Steve Carell, 11 yıl sonra "IF" adlı fantezi komedi filmi için yeniden bir araya geldi.

Ryan Reynolds'ın başrolünü üstlendiği ve John Krasinski'nin yazıp yönettiği filmde Steve Carell, Blue adlı animasyon karakterine sesiyle hayat veriyor. Film, hem gerçek hem animasyon ögeleri birleştirecek.

Carell ve Krasinski, "The Office"ten bu yana ilk kez bir filmde birlikte çalışıyorlar. Ancak bu kez ekranı paylaşmak yerine Carell seslendirme yapıyor Krasinski ise yönetmen koltuğunda oturuyor. Yeni film için kayıt stüdyosunda bir araya gelen ikili, Krasinski'nin X hesabından yeni bir video da yayınladı. İzlemek için tıklayınız.Film, çocukken inandığımız hayali dostların gerçek olduğu bir dünyada geçiyor. John Krasinski'nin hayal gücünden çıkan bu dünya, izleyiciyi sadece görmek için değil aynı zamanda inanmak için de bir maceraya davet ediyor. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda ayrıca Emily Blunt, Matt Damon, Maya Rudolph, Phoebe Waller-Bridge, Louis Gossett Jr., Jon Stewart ve Sam Rockwell gibi sevilen isimler de yer alıyor.

"IF" (Hayali Arkadaşlar), 17 Mayıs'ta sinemalarda vizyona girecek.

Kübra Karasu