logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 19 Kasım 2021

Yeni "Eternals" Posteri Harry Styles'ı Thanos'un Kardeşi Eros Olarak Tanıtıyor!

Eternals sinemalarda üçüncü hafta sonuna girerken, Harry Styles'ın artık resmen MCU'nun bir parçası olduğunu kanıtlayan yeni bir poster yayınlandı.

Stüdyo, Harry Styles'ın karakteri Eros'u vurgulayan yeni bir karakter posteri yayınladı. Stüdyo attığı tweet'te “Thanos'un kardeşi Titan Kraliyet Prensi ile tanışın” açıklamasını yaptı. Poster, filmin diğer karakter posterleriyle aynı tarzda.

Harry Styles, Marvel'in en güçlü kahramanlarından biri ve muhtemelen kozmosu daha fazla Dünyalı kahramanlarına açmanın anahtarı olarak daha sonra kilit bir rol oynayabilecek şekilde MCU'ya giriyor. Bir noktada Avengers'ın bir üyesi olan Eros, çılgın Titan kardeşi Thanos'a eşdeğerdir. İnsanüstü bir güce ve insan duygularını kendi kazancı için manipüle etme yeteneğine sahip başka bir dünya kahramanıdır.

Yeni görüntü Marvel'ın, internette dolaşan birçok spekülasyondan sonra, Harry Styles'ın filme dahil edildiğinin ilk kamuoyu açıklaması. MCU genişlemeye devam ederken ve her prömiyerde yeni kahraman türleri tanıtılırken (yaklaşmakta olan herhangi bir Marvel projesinde görünüp görünmeyeceğine dair bir gösterge olmasa da) Eros'un hiçbir yere gitmeyeceğinden emin olabiliriz.

Başrollerinde Gemma Chan, Salma Hayek, Richard Madden, Kit Harington, Lia McHugh ve Don Lee'nin de yer aldığı Eternals şimdi sinemalarda.

Eros Karakter Posteri


Kübra Karasu