logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 23 Ağustos 2023

"Zaferin Rengi" Filmi Yıldız Oyuncuları Bir Araya Getirdi: Nejat İşler, Gonca Vuslateri, Kubilay Aka...

1919 yılında, işgal altındaki İstanbul'da düşman kuvvetlerine karşı ortaya koyulan eşsiz direniş, Cumhuriyet tarihinin en büyük spor başarılarından biri olan General Harington Kupası efsanesi ile beyaz perdede buluşmaya hazırlanıyor.

Zaferin Rengi adlı sinema filmi, eşsiz dostlukları, unutulmaz bir aşkı ve tarihe damga vurmuş bir spor müsabakasını seyirciyle buluşturacak. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Timuçin Esen, Kubilay Aka, Yiğit Özşener ve Birce Akalay gibi sevilen isimler yer alıyor. Filmin başrollerini Fenerbahçe'nin kurucu üyesi ve efsane kaptanı Galip Bey'i canlandıracak olan Kubilay Aka ve Peyker karakterini canlandıracak Gülper Özdemir yer alıyor.


Tarihin en şanlı futbol zaferlerinden biri olarak gösterilen, Fenerbahçe’nin General Harington Kupası’nı kazandığı maçı konu alan Zaferin Rengi filminin yönetmen koltuğunda ise Abdullah Oğuz oturuyor. Filmde Nejat İşler "Sabri Toprak", Timuçin Esen "Topkapılı Cambaz", Yiğit Özşener "Mustafa Kemal Paşa", Gonca Vuslateri "Vera" ve Birce Akalay "Halide Edip Adıvar" gibi önemli karakterleri canlandıracak. Eylül ayında çekimlerine başlanacak olan Zaferin Rengi filminin 2024 yılının ilk yarısında seyirci ile sinemada buluşması bekleniyor.

Kübra Karasu