logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 21 Haziran 2023

Zendaya Başrollü "Challengers"ın Fragmanı Yayınlandı

MGM, Luca Guadagnino'nun Challengers filmi için ilk fragmanı yayınladı.

Zendaya başrollü Challengers, bir sporcu çok rahatsız bir durumda oynamak zorunda kalırken, bir çift arasındaki dramı da ön plana çıkararak tenis dünyasına kafa kafaya dalan bir romantik spor komedisi olacak. Profesyonel biri için tenis oynamak yeterince zor değilse, Mike Faist'in karakteri, kişisel bir duruma hakimiyetini göstermek için tenis becerilerini kullanarak, kendisine çok yakın olan bir kişinin geçmişinden biriyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Zendaya, Tashi Duncan'ı canlandıracak ve uzun bir mağlubiyet serisinin ardından karakter, kocası Art'ı bir Challenger etkinliğine göndermeye karar verecek. Tenise aşina değilseniz, Challenger etkinliği profesyonel turun en temel seviyesidir, yani Art Grand Slam etkinliklerinde oynadıktan sonra temellere geri dönmek zorunda kalacak. Ancak, Tashi'nin eski sevgilisi de etkinlikte oynadığı için durumda bir değişiklik var. Art şimdi, karısının eski erkek arkadaşını zekasıyla alt etmeye çalışırken ünvanını geri almanın baskısını yaşıyor. 

Yönetmen Guadagnino, yeni filmlerden Call Me By Your Name ile de etkileyici bir performans sergilemişti. Yönetmen son yıllarda prestijli, bağımsız dramalara odaklanmış olsa da bu kez tenise yeni bir ışık tutacak romantik bir komedi ile izleyiciyle buluşacak. 

Challengers, 15 Eylül'de sinemalarda!

Fragman

Kübra Karasu