Bizi Takip Edin

Haftanın En Çok Konuşulan 50 Oyuncusu!

haftanin-en-cok-konusulanlari

Haberler

Haftanın En Çok Konuşulan 50 Oyuncusu!

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan kadın ve erkek oyuncuları haberimizde!

Yazılı basın, görsel basın, internet medyası da dahil olmak üzere 14 Ekim – 20 Ekim haftasının en çok konuşulan 50 oyuncusu belirlendi. 7 Ekim – 13 Ekim tarihinin en çok konuşulan isimlerini öğrenmek içinse buraya tıklayınız.

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan isimleri Kenan İmirzalıoğlu, Burcu Kıratlı, Burak Deniz, Oktay Kaynarca ve Burak Özçivit oldu.

Kenan İmirzalıoğlu hem Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğuyle hem eşi Sinem Kobal ile bebek beklemesi haberleriyle bu haftanın en çok konuşulan ismi oldu. Özellikle kameralara yakalandığı anlarda bebeğin ismini eşi Sinem Kobal olmadan söylememesi internet medyasında çok konuşulmasına neden oldu.

Burcu Kıratlı ise bu hafta hakkında yapılan haberler ile gündeme bomba gibi oturdu. Önce ayrılıp tekrar barıştığı eski eşi Sinan Akçıl’la tekrar ayrılması daha sonra ise ödül töreninde eski sevgilisi Ahmet Kural’a bakışları bu haftanın en çok konuşulan 2. ismi yaptı. Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl ve Ahmet Kural haberinin detayları için tıklayınız.

Haftanın en çok konuşulan 3. ismi Burak Deniz özellikle Didem Soydan aşkıyla bu haftanın gündemine yerleşti. Didem Soydan’ın evinde görüntülenmesinden sonra Didem Soydan’ın ilişkiyi onaylaması Burak Deniz’in özellikle internet medyasına çok konuşulmasına neden oldu. Öte yandan Burak Deniz’in, İbrahim Selim ile Bu Gece programında yaptığı samimi itiraflar da yakışıklı oyuncunun haftanın en çok konuşulan 3. ismi olmasında büyük katkıda bulundu.

25 yaşındaki sevgilisinin hamile olduğu iddiaları ve bu iddiaları sert bir şekilde yalanlaması Oktay Kaynarca’yı haftanın en çok konuşulan 4. ismi yaptı. Aynı zamanda Oktay Kaynarca’nın Kiğılı’nın yeni reklam filminde oynaması da hem ünlüler hem de hayranları tarafından büyük beğeniyle karşılandı.

Haftanın en çok konuşulan 5. ismi Kuruluş Osmanlı’nın yıldızı Burak Özçivit oldu. Oğlu Karan ile ilgili yaptığı samimi açıklamalar, aldığı arazi aracı ve oynadığı dizi yakışıklı oyuncuyu bu hafta özellikle internet medyasında en çok konuşulan isimlerden biri yaptı.

Basında en çok konuşulan oyuncuların ilk 50 sırasını sizler için hazırladık. Sinemaport okuyucularının beğenisine sunduğumuz, işte o liste!

Listenin büyük halini görmek için tıklayınız.

 

haftanin-en-cok-konusulanlari-belli-oldu

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum

Daha Fazla : Haberler

En Üste