Bizi Takip Edin

Haftanın En Çok Konuşulan 50 Oyuncusu Belli Oldu

en-cok-konusulan-elli-oyuncu

Haberler

Haftanın En Çok Konuşulan 50 Oyuncusu Belli Oldu

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan kadın ve erkek oyuncuları haberimizde…

Yazılı basın, görsel basın, internet medyası da dahil olmak üzere 16 – 22 Eylül haftasının en çok konuşulan 50 oyuncusu belirlendi. 9 Eylül – 15 Eylül tarihinin en çok konuşulan isimlerini öğrenmek içinse buraya tıklayınız.

Haftanın en çok konuşulan isimleri; Şevket Çoruh, Rasim Öztekin, Rutkay Aziz, Ferhan Şensoy ve Hazal Kaya oldu.

Listenin ilk iki sırasındaki isim Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun simgesi Kavuk’un yeni sahibi olan Şevket Çoruh ile Kavuk’u devreden Rasim Öztekin oldu.

Usta oyuncu Rasim Öztekin’den sonra en çok konuşulan isim Altın Koza Film Festivalinde ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülen usta oyuncu Rutkay Aziz oldu. En çok konuşulan dördüncü sıradaki isim ise Rasim Öztekin’e Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun simgesi Kavuk’u devreden Ferhan Şensoy’du.

Güzel ve başarılı oyuncu Hazal Kaya ise Ezgi Kaya’nın youtube kanalına konuk olmasıyla çok konuşuldu. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Basında en çok konuşulan oyuncuların ilk 50 sırasını sizler için hazırladık. Sinemaport okuyucularının beğenisine sunduğumuz, işte o liste.

en-cok-konusulan-elli-oyuncu

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Yazılı basın, görsel basın, internet medyası da dahil olmak üzere 23 Eylül – 29 Eylül haftasının en çok konuşulan 50 oyuncusu belirlendi. 16 Eylül – 22 Eylül tarihinin en çok konuşulan isimlerini öğrenmek içinse buraya tıklayınız. […]

Daha Fazla : Haberler

En Üste
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x