Bizi Takip Edin

Halil Sezai, Yaşlı Adamı Darp Etti

halil-sezai-siddete-basvurdu

Haberler

Halil Sezai, Yaşlı Adamı Darp Etti

Şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai, yaşlı bir adamı darp ettiği gerekçesiyle, herkesi kızdırdı.

Hayatımıza İsyan şarkısıyla giren Halil Sezai, İncir Reçeli filmiyle de ününe ün katmayı başarmıştı. Gündemde görünmeyi pek sevmeyen, sadece gece hayatı çıkışında görüntülenen onda da soruları yanıtlamaktan kaçınan Halil Sezai, herkesi şaşırttı.

Halil Sezai’nin 67 yaşındaki bir adama küfür etmesinin ardından, saldırması ise şok etkisi yaratan şarkıcı, gündeme de bomba gibi oturdu. Olayın ortaya çıkmasının ardından, detaylar netleşirken ortaya çıkan durum herkesin sinirlenmesine neden oldu.

İncir Reçeli’nin yönetmeni Aytaç Ağırlar ve alil Sezai bir filmi çekimi için villa kiraladı. Her ne kadar film için villa kiralanmış olsa da, bir site içerisinde yer alan villanın diğer sakinleri film çekimi yapılmasına izin vermedi. Halil Sezai ve villa sakinleri arasında film çekimiyle ilgili Nisan ayından itibaren tartışmaların olduğu belirtildi. Aralarında anlaşmazlık olduğu bilinse de neden olduğu tam olarak bilinmemekle birlikte Halil Sezai, komşusu Hüseyin Meriç’in evine iki kişiyle beraber gitti. Yaşanan olaylar ardından Halil Sezai yaşlı adama önce bağırdı, sonra da darp etti.

halil-sezai-suc-isledi

Yaşanan üzücü olayın ardından hakkını aramak isteyen Hüseyin Meriç, Halil Sezai hakkında suç duyurusunda bulundu. Şikayet sonrasında polis olay mahallindeki kamera kayıtlarını inceleyerek; Halil Sezai başta olmak üzer olaya karışan Aytaç Ağırlar, Ecem Ağırlar ve Mustafa Taner Okçular’ın ifadesini aldı.

İŞTE O VİDEO

Halil Sezai yaşanan olayla ilgili sessizliğini korurken, darp mağduru olan yaşlı adamın oğlu konuştu. Darp mağduru 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’in oğlu babasının kalp rahatsızlığı olduğunu belirtti ve “babamın ayağında terlik bile yoktu” dedi.

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai’nin yaşlı bir adamı dövdüğü haberi, gündeme bomba gibi düşmüştü. Olayın ne olduğu anlaşılmaya çalışırken zaman geçtikçe ortaya çıkan detaylar ve görüntüler herkesi şoke etmişti. Konuyla ilgili görüntüler ve detaylar için buraya tıklayınız. […]

Daha Fazla : Haberler

En Üste
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x