Bizi Takip Edin

Halil Sezai’den Skandal Açıklama

halil-sezai-skandal

Haberler

Halil Sezai’den Skandal Açıklama

Halil Sezai, şiddet skandalına, bir de açıklama skandalını ekledi.

Şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai, aşlı bir adamı darp ettiği gerekçesiyle gündeme oturmuştu. Yaşlı bir adama film çekemediği gerekçesiyle önce küfreden sonrada darp eden Halil Sezai sonunda sessizliğini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla bozdu.

Halil Sezai’nin yaptığı açıklamada özür dilese de, Halil Sezai yaptığı açıklamada kendini savundu. Şiddet olayına rağmen kendini haklı göstermeye çalışan Halil Sezai ise pes dedirtti. Açıklamasıyla insanların hedefi haline gelen Halil Sezai, gelen yorumlara daha fazla dayanamayarak Twitter hesabını korumaya aldı.

İŞTE O SKANDAL AÇIKLAMA

“Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin ‘gelin lan’lı tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villa da yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple YouTube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk Showu. Konuk alıyor yemek yapıyor sohbet ediyoruz. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm bile çekemedik. Maddi zarar geçtim manevi olarak burnumuzdan getirdi. Çünkü 65 yaşındaki abimiz bize programı çektirtmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık, ilk zamanlarda ki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, ( evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyorduk) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşındaki abimiz çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun. Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile. Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok… Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerimi ballandır ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. Ben bilmiyor muyum sitenin elli tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır süren bun kadar ağır küfür ve tacize. Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Geri adli başvurularımızı yaptık. Savunulacakta bir tarafım yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi işte…”

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Halil Sezai’den Skandal Açıklama […]

Daha Fazla : Haberler

En Üste
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x