Bizi Takip Edin

Hande Erçel Doğum Günü için Hayranlarına Çağrı Yaptı!

hande-ercel-hayranlarina-seslendi

Haberler

Hande Erçel Doğum Günü için Hayranlarına Çağrı Yaptı!

Hande Erçel sevenlerinden Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışta bulunması için çağrı yaptı. Detaylar haberimizde!

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel, 24 Kasım’da 27 yaşına basıyor.

hande-ercel-hayranlarina-seslendi

Annesini 2019 yılında kanser nedeniyle kaybeden Hande Erçel, doğum günü hediyesi yerine Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışta bulunulmasını istedi.

Hande Erçel’in konuyla ilgili yaptığı açıklama:

hande-ercel-hayranlarina-seslendi

“Her yıl doğumgünüm olan 24 Kasım’da yaptığınız güzelliklerle beni çok mutlu ediyor, iyi ki dedirtiyorsunuz. Şimdi ise; yeni yaşıma girmeye günler kala benim için çok hassas bir konuyla ilgili desteğinizi bekliyor, birlik olalım istiyorum.

24 Kasım’daki doğumgünüm için ilk hediyemi kendi kendime verdim, kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunarak. Bu hastalığın hastayı olduğu kadar, yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım… Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum. İşte bu yüzden @kansersizyasam derneği ile yürüyorum. @iyilikpaylas sosyal bağış platformu üzerinden açtığım kampanya ile toplayacağımız bağışlar, benim için en özel günümün, en güzel hediyesi olacak. Linki Bio’ma koyuyorum; şimdi sıra sizde, az ya da çok ama yürekten bağışlarınızı bekliyorum. Var olduğum güne bir kutlama olacaksa, bundan daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum. Teşekkür ederim.”

Bir günde kampanyaya yapılan bağış 30.455 tl tutarına ulaştı. Hande Erçel’in doğum günü kampanyasına destek vermek için tıklayınız.

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Haberler

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x