Bizi Takip Edin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Arasındaki Aşk Rüzgârlarını Açıklıyoruz

kerem-bursin-vve-hande-ercel-haber

Haberler

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Arasındaki Aşk Rüzgârlarını Açıklıyoruz

Kerem Bürsin ve Hande Erçel hayranlarının kafasındaki sorulara cevap oluyoruz.

Yaz sezonunun en iddialı yapımlarından birisi de Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi oldu. Öyle ki dizinin kısa süre içerisinde kendine has bir kitlesinin dışında bir de HANKER hayranları oluştu.

Yaz dizisi olması, başrolleri arasındaki uyum, aşk dedikoduları derken Sen Çal Kapımı en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

Türkiye’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı’yla ilgili haberleri ve kulis dedikodularını sizler için açıklıyoruz.

Fox TV dizisinin Çarşamba günleri seyirciye buluşmasından memnun olsa da sevilen dizinin gününün değiştirilebileceği söylentiler arasında. Hatta dizinin yeni gün önerileri arasında Cuma ya da hafta sonu yer alıyor.

Şimdi de HANKER hayranlarının en çok merak ettiği konuyu açıklıyoruz. Kulislerden aldığımız habere göre izleyicinin Hande Erçel ve Kerem Bürsün arasında görmüş olduğu aşk kıvılcımları herkes tarafından görülüyor. Öyle ki Hande Erçel’in tek olarak rol aldığı günlerde bile Kerem Bürsin seti ziyaret etmeden yapamıyormuş. Kulislerde söylenen bir diğer dedikodu ise Kerem Bürsin’in ne yapıp edip, bir şekilde Hande’yi düşündüğünü göstermesi. Bu durumun farkında olan set ekibi ise HANKER çiftine siz oldunuz diyormuş.

Dedikodulardan bir diğeri ise malumun ilanı olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sevgili oldukları. Sadece Hande Erçel konuyla ilgili biraz çekindiği için çift şu an için sevgili olduklarını saklıyor iddiası.

han-ker-cifti-cok-kousulacak

Son dedikodu ise her iki taraf da ailelerle hem tanışmak hem de tanıştırmak istiyor. Bunun için yemek organizasyonu düşündükleri de söylentiler arasında.

Her ne kadar söylenenler kulis dedikodusundan ibaret olsa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyoruz. İkilinin arasındaki iletişim o kadar güçlüymüş ki, bazı sahneler olmadığı halde sahnenin doğal akışı içerisinde ikili arasındaki tutkuyu göstermek için bırakılıyormuş.

 

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Haberler

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x