Bizi Takip Edin

Huysuz Virjin Film Oluyor!

Film Haberleri

Huysuz Virjin Film Oluyor!

Geçtiğimiz Temmuz ayında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor! Detaylar haberimizde.

2020 yılında aramızdan ayrılan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Filmin danışmanlığını ise televizyon dünyasının ünlü ismi Armağan Çağlayan üstlenecek.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; yarattığı Huysuz Virjin karakteriyle gönüllere taht kuran usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor.

Geçtiğimiz Temmuz ayında vefat eden Dursunoğlu, 1970’lerde devlet memuruyken sahnelere adım atmıştı. Şovunun ilgi görmesiyle sahne sanatçısı olan Dursunoğlu fuarlarda, gazinolarda ünlü sanatçılarla birlikte sahne alarak kendini tanıtmıştı. Canlandırdığı Huysuz Virjin karakteri sonraki yıllarda yaptığı televizyon programı ile TV fenomeni haline dönüşmüştü.

Dursunoğlu’na televizyon serüveni boyunca eşlik eden ise yapımcısı Armağan Çağlayan’dı. Dursunoğlu’nun hayatını film yapmak isteyen yapımcılar, usta sanatçıyla birlikte 350 bölüm “Huysuz Show”u çeken Armağan Çağlayan’ın kapısını çaldı. Teklifi kabul eden Çağlayan’ın danışmanlığında yapılacak filmin detayları ise henüz belli değil. En büyük merak ise usta sanatçıyı kimin canlandıracağı…

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Film Haberleri

En Üste