Bizi Takip Edin

İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7Yüz Hikayesi Filminden İlk Kareler!

Film Haberleri

İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7Yüz Hikayesi Filminden İlk Kareler!

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı başrollerini paylaştığı İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7Yüz Hikayesi filminden ilk kareler yayınlandı.

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı başrollerini paylaştığı İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7Yüz Hikayesi filminden ilk kareler yayınlandı. Antoloji dizisi 7Yüz’ün yaratıcısı olan Tunç Şahin’in yazıp yönettiği film önümüzdeki kış vizyona giren filmler arasında yerini alacak.

Yapımcılığını BluTV ile Bir Film’in üstlendiği  İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi’nin başrollerinde yetenekli oyuncular olan Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın yer alıyor. Oyuncu kadrosunda bu üç isme Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut eşlik ediyor.

BluTV’nin en çok  dikkat çeken ,orijinal yapımlardan biri olan antoloji dizisi 7Yüz, yeni hikâyesiyle bu kez beyazperdede izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tunç Şahin‘in yazıp yönettiği İnsanlar İkiye Ayrılı: Bir 7Yüz Hikayesi filminin çekimleri tamamlandı ve böylece de filmden ilk görseller de yayınlandı.

(Kaynak:filmloverss)

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Film Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x