Bizi Takip Edin

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Finaline Elçin Sangu’dan Tepki!

elcin-sagudan-bomba-aciklamalar

Dizi Haberleri

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Finaline Elçin Sangu’dan Tepki!

İyi Günde Kötü Günde dizisinin başladığı gibi bitmesi Elçin Sangu’nun tepkisine neden oldu. Güzel oyuncu final kararının sorumlusunun Star TV olduğunu anlatmaya çalıştı.

Star TV’de ekrana gelen İyi Günde Kötü Günde dizisi, gelecek hafta yayınlanacak 6. bölümüyle final yapacak. Ancak bu final ne izleyici ne de oyuncular tarafından normal karşılanmadı. Diziye şans vermeden yayından kaldırılmasına en çok Elçin Sangu tepki gösterdi.

Ozan Dolunay ve Yasemin Allen ile birlikte başrolde yer alan Sangu, yaptığı açıklamalarla “Ne olursa olsun bu kadar zor zamanlarda bu kadar insanın özveriyle çalıştığı işlerden bahsediyoruz. Siz, biz. Daha çok alanda, sahada çalışan insanlar için 6 bölüm değil yani. Ben bunu eskiden de kabul edemiyordum. Şu anda kabul etmiş değilim. 6 bölümde bir işin kendini anlatabilmesi mümkün değil. Dolayısı ile orada demek ki başka dinamikler devreye gidiyor. Kanal matematiklerini siz bilirsiniz.” ifadelerini kullanarak gözleri Star TV’ye çevirdi.

Sangu, dizisinin erken final yapmasının bundan sonra gelecek projelerini etkileyip etkilemediği sorusuna verdiği yanıtdikkat çekti. İyi Günde Kötü Günde dizisinin finalini kabul edemediği her halinden belli olan oyuncu, “Yooo, şöyle tedirginlik yaratmıyor; yine hikaye farklılık, daha müdahalenin olmadığı alanlara, ben hep söylüyorum, yine şansımı denedim belki, bir kırılma olmuştur diye ama anlaşılan çok da kendimizi kırmak derdinde değiliz biz anladığım kadarıyla. O yüzden olanlara yönelmek lazım demek ki… Herkes kaderini kendi belirliyor, göreceğiz…” sözlerini kullandı.

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Dizi Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x