Bizi Takip Edin

Kuzey Yıldızı:İlk Aşk Dizisinin Gökçe’si Berfin Nilsu Aktaş:”4 Tane Fake Hesabım Var” Dedi

4-TANE-FAKE-HESABIM-VAR

Oyuncu Haberleri

Kuzey Yıldızı:İlk Aşk Dizisinin Gökçe’si Berfin Nilsu Aktaş:”4 Tane Fake Hesabım Var” Dedi

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinin genç oyuncularından Berfin Nilsu Aktaş, Onedio youtube kanalından sosyal medya üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı.

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinin genç oyuncularından Berfin Nilsu Aktaş, Onedio youtube kanalından sosyal medya üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı. Hayranlarının isteği üzerine Karadeniz şivesiyle de bazı soruları cevaplayan Aktaş, en çok yemeğe para harcadığını söyledi.

Kuzey Yıldızı:İlk Aşk son dönemin adından en çok söz ettiren yapımlarından biri oldu. Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaştığı dizi, kendi yıldızlarını da doğurdu. Onlardan biri de Kuzey’in kızlarından Gökçe’ye hayat veren Berfin Nilsu Su Aktaş. 1998 yılında Ankara’da dünyaya gelen Berfin Nilsu Aktaş, sosyal medyada da adından bolca söz ettiriyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde, Gökçe Mollaoğlu karakterini canlandıran Berfin Nilsu Aktaş,henüz 22 yaşında. Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunu genç oyuncu youtube kanalı onedio’nunprogramına katıldı. Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan genç oyuncu, “Sosyal medya ile arans nasıl?” sorusunu “Çok iyi, sürekli story atarım, 4 tan de fake hesabım var.” diyerek yanıtladı.

Hayranlarının isteği üzerine şarkı da söyleyen güzel oyuncunun sesinin güzelliği de dikkat çekti. Berfin Nilsu Aktaş dünyaca ünlü model Gigi Hadid’e olan benzerliğiyle de çok konuşulmuştu.

İşte Nilsu Berfin Aktaş’ın O Videosu!

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Oyuncu Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x