Bizi Takip Edin

Melis İşiten Yeni Dizi “Maraşlı” Kadrosunda

Dizi Haberleri

Melis İşiten Yeni Dizi “Maraşlı” Kadrosunda

Tims&B’nin ATV için hazırladığı Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş bell olmaya başladı. Ekim ayı sonunda seyirci ile buluşması beklenen ve başrollerinde Alina Boz ile Burak Deniz’in yer aldığı projeye, Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten de dahil oldu.

Tims&B’nin ATV için hazırladığı Maraşlı dizisinin çekimleri ekim ayında başlayacak. Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Kudret Sabancı’nın oturacağı projede, başrolleri ise Burak Deniz ve Alina Boz ‘un paylaşacağı duyurulmuştu. başrollerin dışında cast çalışmalarını sürdüren dizi ekibine katılan yeni bir isim daha açıklandı. Melis İşiten, 1989 yılının Haziran ayında dünyaya geldi. Kendini bildi bileleli sahneye merakı olduğunu belirten Melis İşiten, üniversitede tiyatro bölümünü seçti.

 

Melis İşiten eski eşi Uraz Kaygılaroğlu’ndan 2019 yılında boşandı.

Tiyatro eğitimi ardından oyuncu koçluğu yapmaya ve iyi bir anlatıcı olmak için eğitimlere gitti. Tanışmalarının üzerinden 3 ay geçtikten sonra 2014 yılında Uraz Kaygılaroğlu ile Kahramanmaraş’ta ailelerinin de haberi yokken evlendi. Melis İşiten, 2016 yılında kızları Ada’yı dünyaya getirdi. Sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar çok konuşulan Melis İşiten- Uraz Kaygılaroğlu çifti 2019 yılında boşandı.

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla : Dizi Haberleri

En Üste