Bizi Takip Edin

Meltem Miraloğlu Hakkında Şok İddia: Psikologuna Mı Aşık?

Haberler

Meltem Miraloğlu Hakkında Şok İddia: Psikologuna Mı Aşık?

Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun babasının fotoğrafını, Posta Gazetesi yazarı Gizem Yetil’le paylaşıp Yetil’e şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun babasının fotoğrafını, Posta Gazetesi yazarı Gizem Yetil’le paylaştı ve Yetil’e şaşırtan açıklamalarda bulundu.

2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli 80 yaşında zengin bir ABD’li ile evlenerek gündeme oturan 34 yaşındaki ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medya hesabından babasının vefat ettiğini duyurmuş ve “Neden sessizlik çünkü; Daha yeni babam öldü. 54 yaşındaydı” mesajını paylaşmıştı.

Miraloğlu’nun, eşi tarafından evden atıldığını, Miraloğlu’nun soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile sokaklarda yaşadığı öne süren ünlü sanatçı ve yazar Onur Akay, Posta Gazetesi yazarı Gizem Yetil’e yine şaşırtan açıklamalar yaptı. Yetil yazısında, “Dün Onur Akay’la biraz Meltem hakkında konuştuk. Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun babası Zeynel Abidin Miraloğlu’nun 7 Ocak’ta vefat ettiğini söyledi. Meltem cenazeye gidememiş. Çünkü hala green kartı yok ve eğer cenaze için Türkiye’ye gelirse bir daha Amerika’ya dönemeyeceğini söyledi. Allah rahmet eylesin. Kesin ölüm nedenini bilmemekle birlikte psikolojik rahatsızlıkları olduğunu biliyorum. 3-6 ayda bir hastaneye yatırılıyordu. Dışarıda olmaması gereken bir adamdı ama bir süre tedavi gördükten sonra bırakılıyordu. Ve Meltem de babasının vefat ettiği dönem Patrick’le birlikte yaşıyordu. Yani aslında Patrick onu gerçekten de evden kovdu. Ve kimse nerede olduğunu bilmiyor. Ama iki ihtimal olduğu konuşuluyor. Ya takıntılı bir şekilde New Jersey’de yaşayan eski sevgilisinin yanında ya da ona önce yardım etmek isteyen, sonra da kendisine aşık olan psikoloğunun yanında.

“PSİKOLOGUNA GİDİP EVLENELİM DEDİ”

Gizem Yetil: Psikolog demişken…

Onur Akay: Meltem Amerika’ya ilk gittiği zamanlarda psikoloğa gitmeye başlıyor. Psikoloğu da aşık olup evlenme teklifi ediyor ancak kabul etmiyor. Buraya kadar her şey normal… Daha sonra Patrick ile evleneceği zaman psikologtan nikah şahidi olmasını istiyor. Patrick’le evlenen Meltem aradığı mutluluğu bulamayınca, psikoloğuna gidip evlenelim diyor. Bu sefer de adam kabul etmiyor. Her nerede, kiminle olursa olsun umarım iyi ve doğru bir yerdedir.

Yazısında Meltem Miraloğlu olaylarını analiz eden Yetil, “Meltem Miraloğlu, artık magazinlikten çıktı ve 3. sayfa haline gelmesinden endişeliyim. Ama acilen birilerinin devreye girip o kadına sahip çıkması lazım. Ve bir süre tedavi görmesi… Bir kadın olarak onun için endişeleniyorum. Umarım gerçekten iyisindir.” dedi.

Kaynak: Posta Gazetesi / Gizem Yetil

Daha Fazla : Haberler

En Üste