Bizi Takip Edin

Müfit Can Saçıntı, SinemaPort ‘un Konuğu Oldu

mufit-can-sacinti-film-ve-hayata-dair

Röportajlar

Müfit Can Saçıntı, SinemaPort ‘un Konuğu Oldu

Müfit Can Saçıntı, İrfan Aslanhan moderatörlüğünde SinemaPort canlı yayın konuğumuz oldu…

Mandıra Filozofu filmiyle büyük küçük demeden herkes tarafından tanınan yönetmen, senarist, oyuncu Müfit Can Saçıntı, İrfan Aslanhan moderatörlüğünde SinemaPort canlı yayın konuğumuz oldu.

Pandemi dönemi olmasına rağmen çalışmalarına devam eden Müfit Can Saçıntı ile son filmi Maskeler De Düşer filmi başta olmak üzere sinema ve hayata dair güzel bir yayın gerçekleştirdik.

Maskeler De Düşer Filmiyle İlgili Çok Özel

Müfit Can Saçıntı, koronavirüs nedeniyle tüm dünyanın evde kapandığı dönemde evde boş durmak yerine üretme aşkıyla Maskeler De Düşer filmini ortaya çıkarttıklarını belirtti. Filmde yer alan oyuncuların büyük bir özveriyle çalıştığını söyleyen Müfit Can Saçıntı, filmde yer alan oyunculara para vermediğini söyledi.

Hem gülmek hem de düşünmek isteyenler Maskeler De Düşer filminin, ilk gösterimini ücretsiz olacak şekilde buradan izleyebilirsiniz.

Müfit Can Saçıntı: Domatesler Acele Etmez!

Doğadan ve hayvanlar aleminden verdiği örneklerle hayatımızı şenlendirirken, yaşamı öğretmeye çalışan Müfit Can Saçıntı, verdiği örneklerle düşündürtmeye devam ettirdi.

Gençlere tavsiyelerinden biri olarak Hata Yapmaktan Korkmayın diyen Müfit Can Saçıntı, verdiği tavsiyelerle umut olup; yol göstermeye devam etti.

Geçmiş, şimdi ve geleceğe dair keyifli sohbet için İŞTE O RÖPORTAJ

 

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Röportajlar

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x