Bizi Takip Edin

Müge Anlı’nın Babasıyla İlgili İddialar Neler?

müge-anlının-babası-kim

Haberler

Müge Anlı’nın Babasıyla İlgili İddialar Neler?

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı’nın babasıyla ilgili merak edilenleri sizler için açıkladık.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul doğmuştur.  Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Müge Anlı daha sonra Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine lisans yaptı. Televizyonların başarılı ismi Müge Anlı’nın annesinden sıkça bahsedip, babasından hiç söz etmemesi ise izleyenlerinin kafasında soru işaretleri yarattı.

Ünlü gazeteci Müge Anlı, ATV’de yaptığı programda küs olanları barıştırıyor, sorunları olan aileleri bir araya getirmeye çalışıyor ve birçok cinayetin iç yüzünü ortaya çıkarıyor. Ama zaman zaman hakkında çıkan haberlere göre öz babasıyla 20 yıla yakın küs olduğu ve görüşmediği iddialar arasında.

Müge Anlı’nın annesinin öğretmen olduğu ve birlikte yaşadıkları bilinmekte. Başarılı sunucunun babası ise İhsan Anlı, Yugoslavya göçmenidir. Anlı’nın babası ile ilgili fazla bilgi bulunması “Müge Anlı’nın babası öldü mü” sorusunu da beraberinde getiriyor. En son 2018 yılında Torbalı Haberler’in yapmış olduğu habere göre Bosna Kahvecisi’nde görüldüğü biliniyor. O yıldan beri kendisiyle ilgili hiçbir yeni haber bulunmayan İhsan Anlı Sürmanşetin eski haberlerine göre “Türkiye’nin en büyük gazetecisi benim kızım. Siz benim küs olup olmadığımı ne yapacaksınız?” açıklamasında bulunmuş. Müge Anlı ise bu konudaki sessizliğini korumaya devam ediyor.

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Daha Fazla : Haberler

En Üste