Bizi Takip Edin

Özcan Deniz Hakkında Soruşturma!

Özcan-Denize-Şok-Eden-İddia

Haberler

Özcan Deniz Hakkında Soruşturma!

Aynı kadın ikinci kez Özcan Deniz’den şikayetçi oldu.

Ekranlara dönmek için hazırlanan ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz hakkında şok eden bir iddia ortaya atıldı. Genç bir kadın geçtiğimiz aylarda , Özcan Deniz’le bir dizide rol aldığını, sonrasında oyuncu tarafından takip edildiğini söyleyerek şikayetçi olmuştu.Ünlü oyuncudan, ikametgâhına kamera yerleştirdiğini belirterek şikayetçi olmuştu. Savcılık ise şikayetin gerçekçi olmadığını belirterek soruşturmayı kapatmıştı.

Aynı Kadın, İkinci Şikayet

Genç kadın geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir restoranda oturuyordu. Söylenenlere göre genç kadının yemek yediği sırada bir şahıs tarafından restorana kadar takip edildiğini ve aynı şahıs karşı masaya oturup telefonla video çekmeye başladığını belirtti. Genç kadın bu olayın üstüne restoran güvenliğinden yardım istedi.

Soruşturma Başlatıldı

Olayla ilgili polis merkezine yönlendirilen genç kadın, kendisini takip eden şahsın Özcan Deniz tarafından tutulduğunu, Özcan Deniz ile aralarında husumet olduğunu ve can güvenliğinden endişe ettiğini beyan etti. Kişinin ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Haberler

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x