Bizi Takip Edin

Serenay Sarıkaya’nın Estetiği Bir Kişiyi İşinden Etti!

Haberler

Serenay Sarıkaya’nın Estetiği Bir Kişiyi İşinden Etti!

Serenay Sarıkaya’nın estetik haberini medyaya duyuran hastane görevlisi kovuldu! Detaylar haberimizde.

Serenay Sarıkaya, şu sıralar Maldivler’de yaptığı tatille gününü gün ederken, geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı estetik operasyonun duyulmasıyla suçlanan bir hastane çalışanı işsiz kaldı.

Geçtiğimiz Ekim ayında göğüslerinden estetik operasyon geçiren Serenay Sarıkaya’nın hastane macerası gündem olmuştu. Sarıkaya’nın göğüslerine estetik yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti.

Silikonlarını yenileten Serenay Sarıkaya, gazetecilere yakalanmamak için hastaneye gitmek istememişti. O dönem doktor evine gelerek oyuncunun kontrollerini yapmıştı.

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre; Maslak’taki özel bir hastanede ameliyat olan Sarıkaya, geçirdiği operasyonun basına yansımasından rahatsız olunca hastane yönetimi operasyon başlattı. Suçlu olarak ise bir vale bulundu. Otopark görevlisi geçtiğimiz günlerde işten çıkartılırken diğer güvenlik görevlileri ve valeler ise sert bir şekilde uyarıldı. Çıkan haberlerin ardından, Serenay Sarıkaya’nın dizi ve sinema sektöründe çalıştığı birçok ismi kaprisleriyle bunalttığı konuşulmuştu.

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Haberler

En Üste