Bizi Takip Edin

SinemaPort’tan Serenay Sarıkaya Açıklaması!

Haberler

SinemaPort’tan Serenay Sarıkaya Açıklaması!

Serenay Sarıkaya hakkında çıkan yazılara Sinemaport sessiz kalamadı.

Son günlerde Türkiye’nin önemli oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya hakkında pek çok ön yargılı haberlerin yayılmasına SinemaPort olarak sessiz kalamadık. SinemaPort Genel Müdürü Özcan Beylan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi :

“Hep çirkinliğinden, yeteneksizliğinden gem vuruluyor. Sosyal medyada linç ediliyor.

Ancak bu yorumları yapanların da karşısındaki kişinin de bir insan olduğunun ve size güzel görünmek gibi bir görevinin olmadığını beyninize anlamaları gerekiyor. Serenay’ı yolda görseler heyecandan gidip konuşamazlar, ama sosyal medyadan sürekli ‘çirkin Allah çirkin’ diye tutturmuşlar gidiyor…

Bu kadının hiçbir yerde ‘ben güzelim’ diye bir ifadesi olmadı. Nedir bu sürekli yerden yere vurma isteği?..

Ayrıca mesleği oyunculuk, mankenlik değil. Kilo alabilir, zayıflayabilir, saçını kazıtır veya boyayabilir. Bu işlemleri yaparken hiçbirinize güzel görünmek gibi bir zorunluluğu yok!..

Oyuncuların hangisi 90 – 60 – 90 vücuda sahip ve mükemmel derecede güzel ki ! Serenay gayet Türkiye standartlarının üstünde bir kadın. Barbara Palvin’le çekildiği resimde bile kendisini daha güzel bulacak milyon tane insan bulursunuz ki Barbara Palvin, Victorias Secret mankeni.

 

Bu ne büyük bir nefret ve cürettir SinemaPort ekibi olarak gerçekten anlayamıyoruz.

Yolda her gün 100 tane adam görseniz 98’i çirkin olsa hiçbirine gidip de çirkinsin demiyorsunuz. Serenay çirkin de olabilirdi bu bir suç değil anlayın artık.

Sizce yapımcılar aptal mı yeteneksiz olduğu halde milyonlarca lirayı kapısına döksün? Demek ki o parayı Serenay’dan kazanıyorlar ki harcamaktan da çekinmiyorlar.

Cem Yılmaz‘la ilişkisine gelince de buradaki otuz yaşında kadınlara teyze diyen insanlar Cem Yılmaz’ın yaşında zaten Serenayların peşinde pervane olacaklar ama asla yanıt alamayacaklar. Bu hırs ve nefret o yüzden..

Bırakın birbirini seven iki insan ne istiyorlarsa onu yapsınlar. Sanki hepinizin mükemmel giden ilişkileri var da adamlara akıl veriyorsunuz.

Rahat bırakın artık şu kadını.

Serenaycım çok güzelsin kendini asla üzme ve yaşa hayatını istediğin gibi. Kimseye hesap vermek zorunda değilsin.

SinemaPort Ekibi adına
Özcan Beylan

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Daha Fazla : Haberler

Reklam MVP Ad

En Son İçerikler

Reklam
En Üste