Bizi Takip Edin

Sol Yanım & İyi Aile Babası Yanlış Gün Seçti, İşte 3 Aralık 2020 Reyting Sonuçları!

sol yanım - iyi aile babası

Dizi Haberleri

Sol Yanım & İyi Aile Babası Yanlış Gün Seçti, İşte 3 Aralık 2020 Reyting Sonuçları!

Yeni başlayan Sol Yanım & İyi Aile Babası’nın, Mucize Doktor & Bir Zamanlar Çukurova ile başları dertte! Detaylar haberimizde.

3 Aralık Perşembe akşamı ATV’de Bir Zamanlar Çukurova, Fox TV’de Mucize Doktor, TV8’de Masterchef, Kanal D’de İyi Aile Babası, Star TV’de Sol Yanım, TRT1’de Kalk Gidelim ve Show TV’de Alev Alev izleyiciyle buluştu.

Haftalardır zirveden düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta aradaki farkı yine açtı. Geçen haftalarda 12 reyting oranında seyreden yapım bu hafta 13 reyting oranına yükseldi. ATV’nin sevilen dizisi 1. sırada yer alırken rakibi Mucize Doktor bu hafta da 3. sırada yer aldı. İkilinin rekabetini bu hafta bozan yapım Bir Zamanlar Çukurova’nın özeti oldu. Mucize Doktor bu haftada 7 barajında kaldı. AB sıralamasında ise 1. değişmezken 2. Mucize Doktor oldu.

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Alev Alev 4. bölümüyle dün izleyiciyle buluştu. Total sıralamada 6. sıradaki yerini koruyan Alev Alev, AB sıralamasında 4. sıraya yerleşerek 1 sıra yükseliş gösterdi. Kemik kitlesini oluşturmaya başlayan yapımın reyting oranı 6 oldu. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor ile yarış içerisinde olması beklenen yapım, ligin biraz dışında yer alsa da yeni başlayan Sol Yanım ve İyi Aile Babası aynı performansı sergileyemediği için iyi bir başlangıç yaptığı anlaşılıyor.

Dün ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası Total sıralamada kendine yer bulamadı. 14. sırada ve 3 reyting oranıyla başlayan dizinin gelecek bölümlerde yükseliş gösterip gösteremeyeceği bilinmiyor. AB sıralamasında 5. sırada yer alan yapım, ordan kemik kitle oluşturarak yükseliş grafiği çizebilir.

Geçen hafta Star TV’de başlayan Sol Yanım da kötü başlangıcını sürdürdü. 18. sırada yer alan yapım 3 reyting oranında kaldı. AB sıralamasında da kendine yer bulamayan yapımın akıbetinin ne olacağı tartışmalı.

Kalk Gidelim bu hafta da reyting sıralamalarında kendine yer bulamayan yapımlardan oldu. Haftalardır 2 reyting oranıyla adeta can çekişen yapım bu hafta da 24. sırada yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
2BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
3MUCIZE DOKTORFOX
4SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
5ESRA EROL’DAATV
6ALEV ALEVSHOW TV
7SHOW ANA HABERSHOW TV
8HAVA DURUMUATV
9MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
10MASTERCHEF TURKIYETV8

AB İLK 10 PROGRAM

1BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
2MUCIZE DOKTORFOX
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4ALEV ALEVSHOW TV
5IYI AILE BABASIKANAL D
6MASTERCHEF TURKIYETV8
7BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
8MUCIZE DOKTOR (OZET)FOX
9SHOW ANA HABERSHOW TV
10MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla : Dizi Haberleri

En Üste