Bizi Takip Edin

Tövbeler Olsun 7. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı | İşte Tövbeler Olsun 7. Yeni Bölümde yaşanacaklar?

Dizi Fragmanları

Tövbeler Olsun 7. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı | İşte Tövbeler Olsun 7. Yeni Bölümde yaşanacaklar?

Tövbeler Olsun dizisi geçtiğimiz hafta 6. son bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Güven Kıraç ve Erkan Can gibi isimlerin yer aldığı Tövbeler Olsun’un son bölümünde; Osman’ın ortaklığı kabul etmesiyle nihayet rahat bir nefes alan Namzet, eski ortağı ve can dostuyla arasında yepyeni bir sayfa açma yolunda kararlı bir duruş sergiledi.

Peki Tövbeler Olsun 7. yeni bölümde neler yaşanacak? Pazar akşamlarının beğeniyle izlenen Tövbeler Olsun dizisinin 7. bölümü çok eğlenceli geçecek. Nazmiye’nin sakladığı sırrı öğrenen Namzet’ in, kızına karşı duyduğu güven daha da güçlenir. Latife ve Cemre ise bu durum karşısında Nazmiye’ye karşı mahcuptur. Öte yandan Fuat’ın eşi Neşe ile samimiyet kurmaya çalışan Latife’yi büyük bir sürpriz beklemektedir. Nazmiye’nin sakladığı sırrı öğrenen Namzet’ in, kızına karşı duyduğu güven daha da güçlenir. Latife ve Cemre ise bu durum karşısında Nazmiye’ye karşı mahcuptur. Öte yandan Fuat’ın eşi Neşe ile samimiyet kurmaya çalışan Latife’yi büyük bir sürpriz beklemektedir.

Ertan ve Sinan, şirketle ilgili Namzet’ten sakladıkları gerçeği itiraf etmek zorunda kalacaktır. Bu gelişme karşısında Namzet’i ve Horanta Holding’i zorlu bir süreç beklemektedir. Dükkanda çırak olarak işe başlayan Buğra, Osman’ın gözüne girebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Çıraklık dersleri ile birlikte Osman’ın yanıtını bulmasını istediği soru Buğra’nın en büyük sınavı olacaktır. Dünyada en acı ve en tatlı olan şey nedir?

TÖVBELER OLSUN OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor… Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla : Dizi Fragmanları

En Üste