Bizi Takip Edin

Ünlü Oyuncu Özlem Balcı Sevişmeyi Reddetti!

Haberler

Ünlü Oyuncu Özlem Balcı Sevişmeyi Reddetti!

TRT 1’de hafta içi her gün yayınlanan Seksenler dizisinde Yıldız karakteriyle rol alan güzel oyuncu Özlem Balcı, o projeleri reddetti! Detaylar haberimizde.

Oyuncu Özlem Balcı, Netflix gibi popüler dijital platformlardan gelen ve içeriğinde sevişme ve öpüşme sahneleri olan film tekliflerini reddetti.

Özlem Balcı’ya konuyla ilgili detaylar sorulduğunda ise “Son bir ay içinde üç ayrı yapımdan yazlık dizi teklifi aldım. Bir tanesi Netflix’de olacak bir projeydi. Ancak bu dijital medya tekliflerini reddettim, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Özlem Balcı kurallarımın arkasındayım. Senaryoları okuduğumda koyduğum şartlar kabul edilmedi. Ben kamera karşısında film çekiyorum diye öpüşmem ve sevişmem! Ciddi bir meblağ teklif edilmesine rağmen reddettim. O filmi benim babam abim izleyecek yarın öbür gün çocuğum olursa o izleyecek belki evleneceğim kişi hoşlanmayacak. Oyuncu arkadaşlarım beni linç edebilir profesyonel olmadığımı da söyleyebilirler. Bu benim tercihim herkes işine baksın.” açıklamasını yaptı.

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Haberler

En Üste