sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 24 Ocak 2023

Wednesday Yıldızı Jenna Ortega'lı "Scream 6"dan Yeni Teaser!

Mart'ta izleyiciyle buluşacak olan Scream VI'nın yeni teaser'ı Instagram'dan yayınlandı.

Sevilen korku serisinin yeni filmi izleyicileri, ikonik katil Ghostface'i Jenna Ortega ve Melissa Barrera'nın canlandırdığı Woodsboro'dan sağ kurtulan son kişilerin peşine düşerken New York'a götürecek. Resmi Scream Instagram sayfasında yer alan yeni video'da oyuncu kadrosundan Melissa Barrera (Sam), Jenna Ortega (Tara), Jasmin Savoy Brown (Mindy) ve Mason Gooding (Chad) yer alıyor. 

Video'da Tara dışında herkes aynı gümüş bıçağı tutuyor. Hayranların artık bildiği gibi, Scream evreninde hiçbir şey tesadüfen yapılmaz. Fragmanda Tara'nın kameraya tehditkar bir şekilde gülümsediğini gören bir çekim olduğu göz önüne alındığında şüpheler onun üzerinde toplanıyor. Fragmanı izlemek için tıklayınız. Tara'yı canlandıran Jenna Ortega ayrıca, Wednesday dizisiyle de ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Geçen yıl vizyona giren SCREAM filmiyle seri yeniden hareketlendi. Scream 4'ten on yıldan fazla bir süre sonra gelen SCREAM'in merkezinde, ilk Ghostface'lerden biri olan Billy Loomis (Skeet Ulrich) ile kişisel bir geçmişi olan kız kardeşler Sam (Barrera) ve Tara Carpenter (Ortega) vardı. Sam ve Tara, Woodsboro'yu geride bırakmaya iten yeni Ghostface katillerinin saldırısından zar zor kurtulmuştu.

Teaser
 


Kübra Karasu